Nepos, Cornelius: Vitae excellentium imperatorum; Phaedrus: Fabulae Aesopiae in usum scholarum syntacticarum. Ed. Stephanus Márton. Iaurini [Győr], 1808, typis Streibigianis. Megviselt félbőr kötésben, néhány lap foltos.
Taschenbuch zur Verbreitung geographischer Kenntnisse. Eine Übersicht des Neuesten und Wissenswürdigsten im Gebiete der gesammten Länder- und Völkerkunde. Für 1845. Prag, 1835, Hrsg. Johann Gottfried Sommer.Vászon kötésben.
Claude Augé: Larousse pour tous. Nouveau Dictionnaire Encyclopedie. I.-II. Paris, 1905. Larousse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
Schnabel, Georg Norbert: General-Statistik der europäischen Staaten mit vorzüglicher Berücksichtigung des Kaiserthumes Österreich. I. Theil. Prag, 1829, J. G. Calve'sche Buchhandlung. Kopott, kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Le Printemmps D'un proscrit par M. Michaud. Bibliotheque instructive et amusante ou collection des ouvrages les plus noveaux et lest plus interresants de la littérature Francaise. Tome XLVI. Vienne. 1820. Schrämbl. 187p. Eredeti papírkötésben, egy metszettel, jó állapotban / In original paper binding, with one etching.
Zamenhof, L. L.: Lingvaj respondoj (plena kolekto). Letero pri la deveno de esperanto. Paris, 1925, Esperantista centra librejo. Kissé megviselt papírkötésben, kis sérüléssel.
Internationaler Graphischer Muster-Austausch des Deutschen Buchdrucker-Vereins. Dritter Jahrgang. Leipzig, 1891, W. Drugulin. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerincnél szakadt, fém zárócsat hiányzik, 234 színes dekoratív táblával, kopottas állapotban / half leather binding, with some damage in the spine, medium good condition