800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
3 db könyv: Csicsery-Rónay István: Szombathelyi Ferenc. Bp., 2002, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Bp., Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.