13287. 247. Closed Online auction Books: History
10 000 HUF
0 HUF
A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1-2. köt. Bp., [1933], Franklin Társulat. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván