4 800 HUF
Geschichte der heutigen vornehmsten Staaten im Grundrisse von Gottfried Achenwall. Göttingen, 1772, Verlag der Witwe Vandenhoek. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.