12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Haller, Albrecht von: Alfred, König der Angel-Sachsen. Karlsruhe, 1779, Christian Gottlieb Schmieder. Későbbi, aranyozott gerincű vászonkötésben, jó állapotban.