3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Történelmi hazugságok. A történelem terén előforduló mindennapi ferdítések czáfolata. Ford.: Haller József. Kieg. Karácsonyi János. Bp., 1890, Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.