Fustel De Coulamnges: Az ókori község. Tanulmány a görög és római vallásról, jogról és intézményekről. Bp., 1883, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, az első lap elvált.
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Flavii (Flavius) Josephus: Hebraei scriptoris antiquissimi bello judaico, ac expugnata per Titum caesarem Hierosolima libri septem. Interprete Rufino Aquilejensi. Post complures Authoris editiones, novissime a reliquis ejusdem operibus separatim, ob Historiae dignitatem, typis dati. [Nagyszombat] Tyrnaviae, 1755. Typ. Academ. Soc. Jesu. 573 p. Korabeli, megviselt egészbőr kötésben. Egy lap kijár, ...
Történelmi hazugságok. A történelem terén előforduló mindennapi ferdítések czáfolata. Ford.: Haller József. Kieg. Karácsonyi János. Bp., 1890, Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.
Geschichte der heutigen vornehmsten Staaten im Grundrisse von Gottfried Achenwall. Göttingen, 1772, Verlag der Witwe Vandenhoek. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.