Eötvös József: A karthausi. Regény. I.-II. kötet egybekötve. Bp. 1894. Ráth Mór. 252 l.; 294 l. Díszes, aranyozott, festett kiadói Gottermayer-féle egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Egy apró foszlástól eltekintve nagyon szép állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Felelet gróf Széchenyi Istvánnak [Kossuth Lajostól]. Pest, 1841, Landerer és Heckenast. A címlapon Kossuth neve kivakarva. Kissé kopott félvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Bp., [1909], Lampel Róbert (Művészeti könyvtár). Gazdagon díszített, szakadt gerincű festett vászonkötésben, jó állapotban.
Forstinger János: Írás és mindennapi társalkodásban előforduló idegen szavakat magyarázó kézi-könyv. Legjelesb kútfők után. Első kiadás!
Pesten, 1853, Müller Gyula. [2]p., 1088 hasáb. Megviselt korabeli félvászon kötésben. Első lapon kisebb hiányok, a többi jó állapotban
Remekírók Képes Könyvtára: Tóth Kálmán válogatott költeményei. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, szép állapotban
La Fontaine, Jean de: Fables choises. Válogatott mesék. Ford.: Radnóti Miklós, bev. Sőtér István. Bp., [1947], Franklin (Kétnyelvű remekművek 3.). Kopott, szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.