Books: Other rarities Number of items: 186
1151138
13587
247
Other collectibles
1 600 HUF
1148195
13588
247
Other collectibles
Hatvany Lajos: Ady világa. Szerelem könyve II. Ady és Léda.
Wien, [1923], Pegasus. 191p. utolsó oldal gépeléssel pótolt 1178834
13589
247
Other collectibles
Kellér Andor: Ahol már egyszer meghaltam... Bp., A Világvárosi Regények Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
1139835
13590
247
Other collectibles
3 000 HUF
1139642
13591
247
Other collectibles
1 600 HUF
978176
13592
247
Other collectibles
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel.
A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
5 000 HUF
1050557
13593
247
Other collectibles
1 000 HUF
1132638
13594
247
Other collectibles
1 000 HUF
1117856
13595
247
Other collectibles
Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.
1140386
13596
247
Other collectibles
B. Csűrös Emilia: Lexi békét köt. Bp., é.n., Pósa. Kissé viseltes kiadói félvászon kötésben.
2 000 HUF
1140218
13597
247
Other collectibles
1 600 HUF
1139980
13598
247
Other collectibles
Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035