1 800 HUF
Bánfalvy Róza: Mit feleljek? Levélminták a művelt hölgyek használatára. Tekintettel az élet minden viszonyára. Bp., 1886, Stark Nándor. Kiadói festett, Gottermayer-féle egészvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.