4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Bp., [1938], Athenaeum (Magyarország felfedezése). 37 db szociofotóval. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.