12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Felelet gróf Széchenyi Istvánnak [Kossuth Lajostól]. Pest, 1841, Landerer és Heckenast. A cÃmlapon Kossuth neve kivakarva. Kissé kopott félvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.