13533. 247. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Marlitte, E.: A Schilling-ház I-II. kötet. Kiadói aranyozott, Gottermayer-féle festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván