1 200 HUF
Poliakoff, Nicolai: Coco the clown. London, J.M. Dent&Sons LTD. Biai-Föglein István aláírásával! Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban / full linen binding, good condition.