11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Vas Gereben összes munkái. Sajtó alá rendezte Dr. Váli Béla és Dr. Sziklay János. Gyulai László rajzaival 7 kötetben. Budapest, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kisebb hibákkal néhány kötetben