Mayer Ferenc Kolos: Az orvostudomány története.
Orvosok és a kulturtörténelem művelői részére. Átnézte és az előszót írta Dr. Magyary-Kossa Gyula. 123 ábrával. Budapest, 1927. Eggenberger. 286p. Félvászon-kötésben
Galtier- Boissiere, Jean: Larousse Medical Illustre. 2462 gravurs (dont 22 cartes) 78 tableaux synoptiques. 33 planches et 2 cartes en couleurs. 26- en-tetes artistiques. 1 planche decoupee.(anatomie du corps humain)
Paris. 1912. Librairie Larusse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
Dr. Kollarits Jenő: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Bp., 1918, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sarkainál kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Dr. Radnai Pál: Gyakorlati elektrokardiographia I. kötet. Az elektrokardiographia tankönyve. 240 ábrával. Bp., 1943, Novák Rudolf és Társa. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.