13375.
247. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben.