A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. 65 ábrával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kiadásban. Jó állapotú.
Bernstein, A.: A természet könyve. Közérdekű olvasmányok köréből. Tizedik-tizenharmadik füzet. Fordította: Nagy István. Budapest, 1875, Franklin-Társulat. Viseltes, félvászon kötésben.
Technikai fejlődésünk története 1867-1927. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Bp., 1928, Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.