Seifert Tibor: Budapest XI. kerülete: A főváros nyugati kapuja. Budapest, 1998, Budapest Főváros XI. Kerületei Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.
K. Fogarasi Zsuzsa (szerk.): Ötszáz éves a kolozsvári Farkas utcai templom. A Ráday Gyűjtemény Füzetei. 2. Bp., 1986, Ráday Kollégium. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
Hain Gáspár (szerk.): Szepességi avagy lőcsei krónika és évkönyv a kedves utókor számára. Magyar Hírmondó. Bp., 1988, Magvető Kiadó. Kiadói kemény kötésben, jó állapotban.
Gimes Endre dr. (szerk.):Soproni útikalauz. Győr-Sopron Megye Tanácsa, Idegenforgalmi Hivatalának Kiadványa, Sopron, 1960. Illusztrált kiadói kemény papír kötésben.
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Hajdú - Bihar Megye Kézikönyve. 8. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.