Number of items: 80
1175783
11106
247
5500
Other collectibles
Herendi rózsás gyertyatartó, restaurált, jelzett, h:12 cm, m:8 cm
5 500 HUF
1179856
11107
247
Other collectibles
Herendi apró virágos porcelán tányér,kézzel festett, jelzett, kopottas, d:27cm
1180345
11108
247
14000
Other collectibles
Herendi pingvinek, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 15,5×6,5×11,5 cm
14 000 HUF
1180322
11109
247
Other collectibles
2 db Herendi japán gyerekfigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12,5 cm
16 000 HUF
1174723
11110
247
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 19 cm
2 800 HUF
1174719
11111
247
Other collectibles
Herendi virágmintás porcelán dobozka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 11x8x4,5 cm
2 400 HUF
1174717
11112
247
Other collectibles
Herendi kis kakas levélen, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x8 cm
3 000 HUF
1174708
11113
247
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13x8 cm
1 600 HUF
1174678
11114
247
Other collectibles
Herendi madárkás tálka és vörösbegy, kézzel festett, a tálka hibátlan, a vörösbegy ragasztott, jelzett, d: 8 cm, m: 10 cm
1 000 HUF
1174686
11115
247
4600
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 14 cm, m: 14 cm
4 600 HUF
1174660
11116
247
5500
Other collectibles
Herendi Eton mintás lábas kínáló tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, 26x20x8 cm
5 500 HUF
1179031
11117
247
Other collectibles
Zsolnay tavasz mintás tányér készlet (süteményes, lapos, mély), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,3 cm, d:25 cm, d:23 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m