11649. 247. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF 3,11 EUR, 3,43 USD
0 HUF
cca 1895-1945 Régi tégla, Kerámia Téglagyár, Kőbánya, jelzett ("KT"), sérült, 29×14×7 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván