19039. 247. Closed Online auction Jewellery
17 000 HUF 45,95 EUR, 50,00 USD
0 HUF
Ezüst(Ag) fűszertartó párban, üvegbetéttel, az üvegbetét sérült, jelzett, 52,7 g
Photo of the item taken by : vörös_iván