A magyar Szent Korona országainak közigazgatási és közlekedési térképe 1897. Rajz. Homolka József. 1:1300000, Bp., Eggenberger. Vászonra ragasztott kihajtható térkép, helyenként utólagos ragasztással, kissé kopott, címerekkel gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Guide indicateur des rues de Paris avec les stations du Métropolitain les plus proches autobus-métro. Párizs, é. n., A. Leconte. 21 db térképpel, utcajegyzékkel, valamint egyéb hasznos információkkal. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1918. évre. Szerk.: Bátky Zsigmond. Bp., 1917, Magyar Földrajzi Intézet. Számos érdekes aktuális térképpel is, egy részük kihajtható. Papírkötésben, jó állapotban.
1927 A Budai hegyek térképe, kiadja a magy. kir. állami térképészet, vászontérkép, 69x49 cm, hozzá Dr. Vigyázó János: Budai hegyek részletes kalauza és térképe. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
cca 1910 Carl Flemmings Generalkarten No. 33.Europäisches Russland, Carl Flemming, Verlag, Buch- und Kunstdruckerei, A.-G., Glogau, méretarány: 1:5000000, 78×63,5 cm