12706.
247. Closed Online auction
Maps
12 000 HUF
20
A magyar Szent Korona országainak közigazgatási és közlekedési térképe 1897. Rajz. Homolka József. 1:1300000, Bp., Eggenberger. Vászonra ragasztott kihajtható térkép, helyenként utólagos ragasztással, kissé kopott, címerekkel gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.