10126. 247. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Fritzi Löw (1892-1975): Hálószobában, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 7,5×6 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván