10222. 247. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Ismeretlen alkotó: Tengerpari táj, kollázs, karton, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm
Photo of the item taken by : ttg