31073.
248. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
~1930. "MTE (Magyar Turista Egyesület)" aranyozott, zománcozott fém jelvénye (40x29mm) T:2,2- aranyozás kopott,kis zománchiba