5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Maugsch Gyula (1882-1945) 1931. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun Vármegye - Újpest város 1931 mezei futóverseny I." fém levente sportérem (30mm) + Pincés Puder István (1907-) 1942. "Budapest Sz. Föv. XIV. Ker. Levente Egyesület" Zn levente érem mellszalagon (39mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1942. "1942 Országos Leventeverseny" aranyozott fém díjérem (35mm) T:2,2-