Antique
Number of items: 24
1158208
11005
248
Antique
Other collectibles
Berndorf ecet és olajtartó fém állvány, jelzett, üvegekkel, dugókon apró lepattanásokkal, 16x20x8 cm
7 000 HUF
1168848
11006
248
Antique
Other collectibles
10 000 HUF
1127793
11007
248
Antique
Other collectibles
cca 1920 Berndorf gyümölcsös kínáló, alpakka, m:18 cm, d:25 cm
18 000 HUF
1127807
11008
248
Antique
Other collectibles
Szecessziós bronz váza pár, jelzés nélkül, jó állapotban, m:15,5 cm (2×)
18 000 HUF
1156405
11009
248
Antique
Other collectibles
Virágmintás üveg cukortartó fém tartóval és fedővel, az üveg száján csorbákkal, fém tartón kopásnyomokkal, m: 26 cm
5 000 HUF
1137962
11010
248
Antique
Other collectibles
Berndorf karaffa, alpakka, csiszolt üveggel, hibátlan, jelzett, monogrammal a tetején, m:25 cm
10 000 HUF
1137965
11011
248
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt, jelzett, mesterjeggyel, több rétegű, hibátlan, m:24,5 cm
10 000 HUF
1188172
11012
248
Antique
Other collectibles
Gyöngyház berakásos, főnixmaradat és sárkányt ábrázoló fa dobozka / Wooden box with shell inlay 20x15 cm
1 600 HUF
1186951
11013
248
11000
Antique
Other collectibles
Ezüstözött alpakka neonrokokós gyümölcsös tál, kopott festéssel, 36×27 cm
11 000 HUF
1186208
11014
248
Antique
Other collectibles
Antik pávás tálca, kézzel festett fajansz betéttel, apró sérüléssel, 24×33 cm
6 000 HUF
1183523
11015
248
Antique
Other collectibles
Régi dekoratív kiöntő üvegből és fémből, szép állapotban, m: 25 cm
5 000 HUF
1187198
11016
248
Antique
Other collectibles
Régi ovális tükör, Velence kézzel festett látképével, szép mozaikos díszítéssel, fém keretben, 28x21 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m