Rudolf Ditmar historizáló asztali lámpa, festett fajansz, réz és bronz szerelékkel, pótolt lámpaernyővel, jelzett, jó állapotban, festés kopott, vezeték kiszedve, m:25 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar table lamp, in good condition, without electricity
XIX. század eleje: Elöltöltős, spanyolkovás, jelzett puska. Díszített csővel és faragott tussal. Cső alatt kihúzható töltő rúddal / Begining of the XIXth century. Spanish rifle with ornamented barrel and carved stock. 150 cm
cca 1920 His Masters Voice nagyméretű, belső tölcséres gramofon. Szép állapotú fa testtel. Jó állapotú, működőképes. / cca 1920 Vintage gramophone with inner speaker in great shape. Large wooden case. 48x40x38 cm
XX. sz eleje: Bakelit nyelű vajazó kés készlet. Acél és bronz eredeti dobozában / Begining of the 20th century: Knife set in original box. Bakelit handle, bronze-steel blade 17 cm
cca 1920 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, eredeti hiányos bőr tokjába, sorozatszám: 53339, kopott, 11×9 cm /Antique german binoculars C P Goerz Berlin Trieder Binocle 53339 - 6 x magnification