11050. 248. Closed Online auction Art-ceramics
16 000 HUF
0 HUF
Schütz Blansko szarvas az őzekkel fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, kopott, d:34 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, good condition, hand painted
Photo of the item taken by : vörös_iván