1 200 HUF
Vegyes népi motívumos mázas kerámia tétel: dekoratív falitányér, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 22 cm; 3 db kancsó, jelzettek ("Józsa János Korond"), m: 18 cm; kulacs, felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm