[Losontzi István:] Hármas kis tükör, melly I. a szent históriát, II. Magyar-országot, III. Erdély-országot, annak földével, polgári állapatjával és históriájával gyenge elmékhez alkalmaztatott módon a nemes tanulóknak summásan, de világosan előadja és kimutatja. Pozsony - Pest, 1806, Füskúti Landerer Mihály. Kicsit szakadt, díszes gerincű félbőr kötésben, enyhén foltos lapokkal, térképmelléklet né...
Kossuth Lajos iratai. S. a. r.: Kossuth Ferenc. 1-7. köt. Bp., 1880-1900, Athenaeum. Díszes, aranyozott, példányonként változó állapotú vászonkötésben, nagyrészt jó állapotban.
Péch Antal: Alsó-Magyarország bányamivelésének története III.: 1650-1750. 1-3. köt. S. a. r.: Kosáry Domokos. Bp., 1967, MTESz házi nyomdája. Készült 200 példányban. Kissé megviselt papírkötésben, utólag ragasztott gerinccel, egyébként jó állapotban.
Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának újabb korszakából. Bp., 1911, Nyugat. Biai-Föglein István (1905-1974) festő tulajdonosi bejegyzésével. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Márki Sándor: II. Rákóczi Ferencz. 1-3. köt. Bp., 1907-1910, Magyar Történelmi Társulat (Magyar Történeti Életrajzok). Tulajdonosi bejegyzéssel. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2 db térképmelléklettel, jó állapotú aranyozott egészvászon kötésben
Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át, a magyarság hajdan és most, Somló Béla könyvkiadó, Budapest, kiadói egészvászon kötésben, 133 képpel és szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Egészvászon kötésben. Hibátlan állapotban!
Botos János: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története. Bp., 1991, Láng Kiadó. 2 db részvénymintávval. Készült 1700 példányban, könyvkereskedelmi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, jó állapotban.