800 HUF
4 db történelmi könyv: Charles Messenger: Hitler gladiátora. Sepp Dietrich vezérezredes, Panzergeneral-Oberst der Waffen-SS élettörténete. London, 1987, Hajja és Fiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.; Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, New Yersey, US. Kiadói papírkötés, enyhén kopott állapotban.; Max Gallo: A gyilkosok éjszakája. 1934. június 30. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.