Sebess Dénes: Két Magyarország. - Az elmúlt század politikai eszményei. Bp., 1931. Könyvbarátok. Egyetemi Nyomda. 258 p. 16 t. Aranyozott kiadói félbőr kötésben.
4 db könyv: Margócsy István(szerk.): Jöjjön el a országod... 1988, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Dr. Major Ákos: Népbíráskodás, Forradalmi törtvényesség. Egy népbíró visszaemlékezései. Bp., 1988, Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Ellenforradalom tollal és fegyverrel, 1956. Bp., 1981, Kossuth; Gosztonyi Péter: 1956, A magyar forradalom története. Bp., 1988, Áramlat F...
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.
Dr. Fináczy Ernő: A középkori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, enyhén kopott állapotban.