Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, gerince utólag ragasztott, egyébként jó állapotban.
Montesquieu: Európa egységéről. A törvények szelleme és a Perzsa levelek válogatott részei. Fordította és az előszót írta: Rózsahegyi Zoltán. Bp., 1943. Phönix. 128 p.
Dr. Cserép József(szerk.): Római régiségek. A gymnasiumi római klasszikus-írók olvasásához segédkönyvek. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Félvászon kötés, jó állapotban.
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition
4 db történelmi könyv: Charles Messenger: Hitler gladiátora. Sepp Dietrich vezérezredes, Panzergeneral-Oberst der Waffen-SS élettörténete. London, 1987, Hajja és Fiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.; Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, New Yersey, US. Kiadói papírkötés, enyhén kopott állapotban.; Max Gallo: A gyilkosok éjszakája. 1934. jún...
K. Nagy Sándor: A jobbágyság története. Nagybecskereken, 1891, Pleitz Pál Könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, kissé kopottas állapotban.