Morris Rosenfeld költeményei (gettódalok). Ford.: Kiss Arnold. Bp., 1908, Deutsch Zsigmond és társa. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Könnyek Könyve. 1940-1945 mártírjai emlékére a Pécsi Izraelita Hitközség. (Pécs, é.n. Novák ny.) 1 lev. 79 p. Kiadói egészvászon kötésben, zsinórfűzéssel. Egy két lapon ragasztónyomokkal, egyébként jó állapotban.
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.
Héber sz'fárd rítusú imakönyv. Austria, 1933, Schlesinger. Általános imakönyv nők számára, héberül, jiddis fordítással és kommentárokkal. Többek között, tartalmazza a zsoltárokat és R. Moses Teitelbaum, Má'áján Táhor (Tiszta Forrás) című, nőknek szóló munkáját. Kiadói egészvászon kötésben elvált gerinccel.
Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesinger's Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.