4 000 HUF
Récsi Emil: Magyarország közjoga. 3. kiad., bő. és rend. Löw Tóbiás. Buda-Pest, 1871, Pfeifer Ferdinánd. Orosdy Lajos (?-?) mérnök könyvtárából. Kicsit kopott félvászon kötésben, az elülső borító és a gerinc kötése elválik, egyébként jó állapotban.