50 000 HUF
Sententiae tam inclytae tabulae regiae judicariae quam excelsae tabulae septemviralis contra criminis laesae majestatis, seu perduellionis reos latae. Pestini, 1795. Landerer. A kiadvány a Martinovics-féle összeesküvés résztvevői ellen hozott bírói határozatokat tartalmazza, többek között Martinovics Ignác, Kazinczy Ferenc, Batsányi János ítéleteit. Restaurált, kopottas későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.