Récsi Emil: Magyarország közjoga. 3. kiad., bő. és rend. Löw Tóbiás. Buda-Pest, 1871, Pfeifer Ferdinánd. Orosdy Lajos (?-?) mérnök könyvtárából. Kicsit kopott félvászon kötésben, az elülső borító és a gerinc kötése elválik, egyébként jó állapotban.
Széchenyi István, gróf: Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. -- hagyományaiból. Pest, 1864. Eggenberger. Első kiadás. Aranyozott gerincű kopottas félvászon kötésben. A szennylap kicsi darabja, ill., a címlap sarka hiányzik.
Sententiae tam inclytae tabulae regiae judicariae quam excelsae tabulae septemviralis contra criminis laesae majestatis, seu perduellionis reos latae. Pestini, 1795. Landerer. A kiadvány a Martinovics-féle összeesküvés résztvevői ellen hozott bírói határozatokat tartalmazza, többek között Martinovics Ignác, Kazinczy Ferenc, Batsányi János ítéleteit. Restaurált, kopottas későbbi félvászon kötésben...
A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding
Verböczi Stephani: Extractus - - ; sive succincta explicatio Decreti Tripartiti Juris Consvetudinarii inclyti Regni Hungariae. Cum distincta ad quamlibet materiam applicabilium Titulorum et Articulorum provocatione in usum Tyronum, Causantium, et Procuratorum." Pestini, 1800. Landerer. 342 + [2] p. Újrakötve Félbőrbe, szép állapotú.
1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. Landes-Regierungsblatt für das Königreich Ungarn. V. Évfolyam - I. Kötet. I.-XIII. Darab. 1854. Budán / Ofen. Kétnyelvű folyóirat rendeletekkel az abszolutizmus idejéből, egybekötve, félbőr kötésben, jó állapotban