13154. 248. Closed Online auction Books: Military
5 000 HUF
0 HUF
A világháború története. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., [1928], Franklin Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, a borító több helyütt foltos.
Photo of the item taken by : sass_melinda