1 400 HUF
3 db hímzéssel, horgolással kapcsolatos könyv-Király Ilus és a kalocsai népművészet mesterei. Bp., 1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban; Lengyel Györgyi: Népi hímzés. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban; Horgolómintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.