1 200 HUF
Az Európa zenéje sorozat 4 db kötete: Orselli, Cesare et al.: Az opera születése; A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig; A madrigál és a velencei iskola; Giuseppe Verdi. Bp., 1986, Zeneműkiadó. Kicsit kopott kartonált papÃrkötésben, egyébként jó állapotban.