1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hÅ‘sei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belsÅ‘ borÃtólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas állapotban.