Krug, Wilhelm Traugott: System der theoretischen Philosophie. Geschmackslehre oder Aesthetik. I.-II. Wien, 1818. Franz Härter. Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban / In half leather binding
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes). A 12. kötet kötése elvált, egyébként a többi jó állapotban. Kissé kopott fűzős borítékban
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.