Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfolt...
Dormándi László, Juhász Vilmos: Uj lexikon - A tudás ls a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. I.-VI. kötet. Komplett. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Radnedge, Keir: A futball enciklopédiája. Bp., 2006, Ventus Libro Kiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
Az Európa zenéje sorozat 4 db kötete: Orselli, Cesare et al.: Az opera születése; A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig; A madrigál és a velencei iskola; Giuseppe Verdi. Bp., 1986, Zeneműkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Csoóri Sándor: Sose harmadnapon. Versek. Békéscsaba, 1976, Megyei Könyvtár Házinyomda. 7 lev. Az illusztrációk Orosz János munkái. Megjelent 250 számozott példányban. Ez a 214. sz., a szerző által dedikált példány. Kiadói papírborítóban. Borítón kis vízfolttal, hátsó borítón szakadással