Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Index alter libros Bibliothecae Hungaricae Széchényiano-regnicolaris supplemento II., comprehensos in scientiarum ordines. Pest, 1807, Trattner. Modern műbőr kötésben, jó állapotban.
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás. Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb. II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és ...
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben
Vegyes könyvtétel: Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.; Atlasz a világtörténelem tanításához. Szerk.: Kogutowicz Károly. Bp., 1924, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Erősen viseltes, részben elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szer...
Felleg György: Ön is már rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993, szerzői kiadás. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
With the greeting words and dedication of the author. In cardboard binding, in good condition.