A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. Egy pótkötettel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 3 gerince sérült, a többi kötet ép, néhol kopásokkal. Komplett vármegyés térképsorozattal és egyéb litho táblákkal
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 86 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 köteten kisebb-nagyobb hibák. Egységes, szép sorozat.
3 db hímzéssel, horgolással kapcsolatos könyv-Király Ilus és a kalocsai népművészet mesterei. Bp., 1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban; Lengyel Györgyi: Népi hímzés. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban; Horgolómintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Kiadói kartonált kötés, jó álla...
11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (B...
Pascal, Blaise: Oeuvres de - -. Tome I. et II. Nouvelle edition... par M. Prosper Faugere. (Les Grands Écrivains de la France) Paris, 1886-1895, Librairie Hachette. Korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott élmetszéssel, kisebb kopásokat leszámítva jó állapotú / Original half-leather binding, except some minor faults in good condition