13297. 248. Closed Online auction Books: Religion
1 000 HUF
0 HUF
P. Trefán Leonárd: Liziői Kis Szent Teréz imakönyve. Kolozsvárm 1930, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda