P. Trefán Leonárd: Liziői Kis Szent Teréz imakönyve. Kolozsvárm 1930, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1943, Szociális Missziótársulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kopott, belül a gerincnél kissé levált, színezett lapszélek, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1...